Otomatik kayar kapılar, gece ve gündüz insanların ve eşyaların sorunsuz ve güvenli geçişini sağlar. Bu nedenle, doğru giriş çözümü, ziyaretçileri ve çalışanları her zaman güvende tutarak herhangi bir işletme veya tesis için bir yaşam çizgisi olabilir ve olmalıdır.

Ekos Door olarak ürettiğimiz yana kayar otomatik kapı modllerimiz İihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış olağanüstü performans deneyimini sizlere sunar. Cam yana kayar otomatik kapılar, engelsiz manzaralar söz konusu olduğunda ve bir binaya doğal ışığın girmesine izin verdiğinde idealdir. Firmamızın kapıları, dayanıklı ve davetkar bir giriş çözümüdür.

Otomatik kayar kapılar, minimum eşik boyutunda duyarlı açılma sağlar ve bu sayede cephe derinliği ve boşluğunun öncelikli olduğu yüksek trafik uygulamaları için idealdir. Zarif tarzları ve davetkar eylemleri, onları cam cephelerde olduğu kadar katı yapılara geleneksel yüzey montajında da popüler kılmaktadır. 

İş gereksinimlerinizin özel gereksinimlerini karşılamak için çok çeşitli çerçeveler, kapı panelleri ve cam seçenekleri sunuyoruz: ister şık, zarif bir çözüm, ister daha sağlam bir çözüm arayın, her isteğinize uygun kapı modeline firmamızdan ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yardımcı Olabiliriz?