Otomatik kapı sistemleri son yıllarda çok sık kullanılır bir hale geldi. Bu otomatik kapı sistemlerinin montajı da önemli bir konu. Ekos Door firma otomatik kapı sistemlerinin montajını en iyi en kaliteli hızlı bir şekilde yapan firmalardan biri haline geldi.

Otomatik kapı sistemleri binalarda , iş yerlerinde hayatımızı oldukça kolaylaştıran bir teknoloji haline geldi. Kullanım türüne göre şifreli olarak da yapılabilen otomatik kapılar güvenli bir ortam oluşturuyor.

Ekos Door firması otomatik kapı sistemlerinde gereken tüm güvenlik önlemlerini alıyor. Otomatik kapı montajı işlemleri yetkili servisler tarafından yürütülen en önemli sistemler arasındadır. Otomatik kapılar çeşitli fonksiyonel sebepler ile arızalar gösterebiliyor bu durumda devreye otomatik kapıların montajı giriyor.

Otomatik Kapı Montaj Fiyatları

Otomatik kapıların montajlarının verilen hizmetin belirli bir ücret karşılığı var. Verilen hizmete göre de bu fiyatlar değişkenlik gösteriyor.

Hizmet ve emek gibi kriterlere göre bir ücretlendirme ile başlayıp değişiklik gösteriyor. Örnek vermek gerekirse yana kayar  kapı tiplerinde kapıyı tam otomatiğe çevirmek için belirli bir montaj işleminin yapılması gerekiyor. Montaj ve kurulum işlemi düşünüldüğü gibi kolay bir işlem değildir. Montaj işini bilen profesyonel bir uzman kişiden yardım alınıp yaptırılması önemli bir konudur.

Montaj Hizmetinin İçerisinde Bulunan Hizmetler

Montaj Hizmetinin içerisinde belirli noktalar vardır.

Bunlar;

  • En iyi şekilde sabitlenmesi
  • Motorun gerekli bağlantılarının yapılması
  • Çalışır duruma gelen sistemin test edilmesi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yardımcı Olabiliriz?