Hakkımızda

Firmamız ile kurulduğumuz günden bugüne kadar, bulunduğumuz sektör içerisinde hep en iyi hizmeti vererek kalite farkımızı ortaya koyarak bu hizmete hala devam etmekteyiz. Kapı sistemlerini, yüksek kalite standartlarında imalatını yaptığımız gibi montaj işlemlerinin de kusursuzca gerçekleşmesi için çaba göstermekteyiz. Ekibimiz bünyesinde bulunan çalışanlarımızın her biri yapacağı işte gerekli bilgi ve deneyime sahip kişilerden oluşmaktadır. Yaptığımız ve yapacağımız tüm işlerde kalite farkımızı çalışmalarımızla ortaya koyduğumuz gibi bu kaliteyi artıran en önemli unsurlardan biri de ekibimizdir. Ekibimizin gösterdiği büyük çaba ve emekler sonucunda yüksek kalite standartlarında çalışmalar ortaya koyabilmekteyiz. Ekos Door olarak, bünyemizde bulunan her çalışanımız, bu sebeple de bizler için büyük değer ve öneme sahiptir. Yaptığımız her kapı sistemi çalışmamızda müşterilerimizin isteklerine uygun olarak en gelişmiş sistemleri kullanırız. İstenilen alana uygun yapı ve özelliğe sahip estetik, ekonomik ve uzun ömürlü otomatik kapı sistemlerinin hem imalatını hem de montajını gerçekleştiririz. Sizler de kapı sistemlerinizin dayanıklı olduğu kadar size özel olmasını isterseniz Ekos Door olarak, sizler için en uygun kaliteli kapı sistemleri hizmeti vermekteyiz.

İletişime Geç

Vizyon

Ekos Door olarak, kapı sistemleri sektörü içerisinde en önde gelen bir firma olarak yer alıp, kaliteli hizmetlerimizden bahsettirmek amaçlarımızın başında yer almaktadır. Müşterilerimizin her yaptığımız işlemden memnun olarak bize geri dönüşler yapması, onlara her zaman ve daima en iyi hizmeti sunmak, teknolojinin gelişimini yakından takip ederek, gelişen teknolojiyi imal ettiğimiz kapı sistemlerinde kullanmak ve yaptığımız çalışmalarla ileri gelen bir firma olmak vizyonumuz olmuştur.

Misyon

Kapı sistemleri sektörü içerisinde, yaptığımız tüm işlerle adımızdan söz ettirmek ve müşterilerimize kaliteli hizmet vermek önceliğimiz olmuştur. Teknolojiyi yakından takip ederek, çalışmalarımızda en gelişmiş sitemleri kullanıp yüksek kalite ve standarda sahip kapı sistemleri imalatı ile montajını gerçekleştirmekteyiz. Bizleri tercih eden tüm müşterilerimizin ihtiyaçları ve istekleri doğrultusunda, onların memnun kalarak uzun yıllar kullanabileceği kapı sistemlerini yapmak misyonumuz olmuştur.