Fotoselli Otomatik Kapı sistemi, montajı ve devreye alınması son derece basit bir kapı türüdür ancak önemli yenilikçi teknolojik ve tasarım özellikleri nedeniyle çok başarılıdır. Her şeyden önce çok yönlülüğü ve mükemmel değeri nedeniyle kullanımı çok yaygınlaşmıştır.

Fotoselli kapılar metal, cam, paslanmaz çelik, cam gibi malzemelerle yapılabilmektedir. Aslında  kullanılan malzeme ve şekil açısından fotoselli kapılar için bir sınır yoktur . Bu sebeple karşımıza çok farklı tasarımlar çıkabilir. Ekos Door olarak ürettiğimiz kapılar hep en yüksek kaliteli ürünlerle üretilmektedir.

Alışveriş merkezleri, salonlar ve iş merkezlerinde veya sadece kendi isteğinize bağlı olarak kullandığınız herhangi bir alanda Fotoselli Otomatik Kapı sistemleri kullanılmaktadır.

Fotoselli Otomatik Kapı sistemleri şunları içerebilir:

– Kapı fotoselleri

– Yuvarlak kapılar

-Turnike sistemleri

Fotoselli Otomatik Kapı sistemleri ziyaretçilerin konforunu sağlar ve yüksek ısı yalıtım özelliklerine sahiptir. Fotoselli Otomatik Kapı sistemleri güvenilir ve emniyetlidir ve kapılar hızlı ve sessiz çalışır.

Fotoselli Otomatik Kapı sistemleri, bir erişim kontrol sistemi, hareket sensörleri, güvenlik kirişleri ve tamponların yanı sıra elektromanyetik kilitlerle desteklenebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yardımcı Olabiliriz?