İnsanların yaşadıkları, çalıştıkları ve oyun oynadıkları binaların emniyetini, güvenliğini, rahatlığını ve estetiğini geliştirerek yaşamlarını iyileştirmek Ekos Door firması olarak birinci önceliğimizdir.

Ekos Door, hem yeni inşaat hem de tadilat projeleri için otomatik kapı, kurulum hizmetleri ve bakım konusunda lider sağlayıcıdır. Uygulama veya miktar ne olursa olsun, estetik açıdan hoş, güvenli, emniyetli ve belirtilen gereksinimleri karşılayan otomatik kapı sistemleri tasarlayabilir, kurabilir ve bakımını yapabiliriz.

Eğitimli ve sertifikalı kapı uzmanlarımız, proje hususlarını ve iş gereksinimlerini gözden geçirmek için mimarlar, genel müteahhitler, bina sahipleri ve tesis yönetimi ile birlikte çalışır. Sonuç olarak her otomatik kapı sistemi kontrollü geçiş sağlarken güvenli ve kesintisiz trafik akışı için tasarlanmıştır.

Kayardan katlanıra kadar her türden otomatik kapıyı tedarik edebilir ve monte edebiliriz – işiniz için doğru çözümü bulmanıza yardımcı olabiliriz. Bizimle iletişime geçebilir kaliteli ve güvenilir malzemelerle üretilmiş otomatik kapı modeline anında kavuşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yardımcı Olabiliriz?